filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
MFF w Karlowych Warach
2021
http://www.kviff.com
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach
Data wręczenia nagród:
28 sierpnia
Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 sierpnia 2021r.
Kryształowy Globus
Najlepszy film
wygrane
Dopóki mogę iść
(2021)
Stefan Arsenijević
Udział w konkursie głównym
nominacje
Atlas ptaków
(2021)
Olmo Omerzu
Egzamin
(2021)
Shawkat Amin Korki
Guerres
(2021)
Nicolas Roy
Każda minuta życia
(2021)
Erika Hníková
Le Prince
(2021)
Lisa Bierwirth
Na pełnym gazie
(2021)
Miro Remo
Nö
(2021)
Dietrich Brüggemann
Punkt wrzenia
(2021)
Philip Barantini
Wiadomość o ocaleniu umarłego
(2021)
Václav Kadrnka
Zbornica
(2021)
Sonja Tarokic
Ziemia swoich synów
(2020)
Claudio Cupellini
Nagroda Specjalna Jury
Zdobywca
wygrane
Każda minuta życia
(2021)
Erika Hníková
Nagroda Indywidualna
Najlepszy reżyser
wygrane
[Dietrich Brüggemann]
Dietrich Brüggemann
Nö
(2021)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Éléonore Loiselle]
Éléonore Loiselle
jako Emma w filmie
Guerres
(2021)
Najlepszy aktor
wygrane
[Ibrahim Koma]
Ibrahim Koma
jako Strahinja w filmie
Dopóki mogę iść
(2021)
Wyróżnienie specjalne
wygrane
[Vinette Robinson]
Vinette Robinson
jako Carly w filmie
Punkt wrzenia
(2021)
Nagroda 'East of West'
Zdobywca
wygrane
Nuuccha
(2021)
Vladimir Munkuev
Udział w konkursie
nominacje
Bliscy
(2020)
Grzegorz Jaroszuk
Bėgikė
(2021)
Andrius Blaževičius
Dwa statki
(2021)
Jan Foukal
Dzikie korzenie
(2021)
Hajni Kis
Jak siostry
(2021)
Dina Duma
Koreni
(2021)
Tea Lukač
Oddział Intensywnej Opieki nad Życiem
(2021)
Adéla Komrzý
Patchwork
(2021)
Petros Charalambous
Po zimie
(2021)
Ivan Bakrač
Śmierć Otara
(2021)
Ioseb 'Soso' Bliadze
Zwierciadła w ciemności
(2021)
Šimon Holý
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Oddział Intensywnej Opieki nad Życiem
(2021)
Adéla Komrzý
Nagroda Jury Ekumenicznego
Zdobywca
wygrane
Dopóki mogę iść
(2021)
Stefan Arsenijević
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Zbornica
(2021)
Sonja Tarokic
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Zátopek
(2021)
David Ondříček
Nagroda Specjalna
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI)
wygrane
Egzamin
(2021)
Shawkat Amin Korki
Jeśli Rojin nie zda egzaminu wstępnego na uniwersytet, ojciec zmusi ją do małżeństwa. Jej starsza siostra postanawia za wszelką cenę jej pomóc.
Nagroda FEDEORA
wygrane
Śmierć Otara
(2021)
Ioseb 'Soso' Bliadze
Historia Keti i jej syna Nika, którzy znajdują się w trudnej sytuacji, gdy chłopak potrąca starca. Rodzina ofiary obiecuje powstrzymać się od wnoszenia zarzutów przeciwko nastolatkowi, jeśli ten zrekompensuje im stratę w gotówce.
Nagroda FEDEORA - wyróżnienie specjalne
wygrane
Oddział Intensywnej Opieki nad Życiem
(2021)
Adéla Komrzý
Nagroda Label Europa Cinemas
wygrane
Dopóki mogę iść
(2021)
Stefan Arsenijević
newsy
zobacz wszystkie
Karlowe Wary ogłaszają program. Polski akcent w konkursie
Wyróżnieni w roku 2021
Dopóki mogę iść
(
4/4
)
Oddział Intensywnej Opieki nad Życiem
(
2/3
)
Punkt wrzenia
(
1/2
)
Każda minuta życia
(
1/2
)
Egzamin
(
1/2
)
Nö
(
1/2
)
Zbornica
(
1/2
)
Guerres
(
1/2
)
Śmierć Otara
(
1/2
)
Zátopek
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.